Of Counsel

  Robert Witek-Pogorzelski

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Gdańskim oraz studiów LL.M. W zakresie International Business and Trade Law na Fordham University School of Law w Nowym Jorku.

Większość kariery zawodowej spędził jako prawnik in house w spółkach prawa handlowego, początkowo z branży elektronicznej, a następnie deweloperskiej i budowlanej. Świadcząc usługi doradcze obejmujące pełny zakres działalności dużych podmiotów gospodarczych, pan Witek-Pogorzelski uczestniczył m.in. w negocjacjach istotnych umów z takimi podmiotami jak CISCO i Motorola, a także nadzorował pod kątem prawnym inwestycje deweloperskie na każdym etapie realizacji.

Robert Witek-Pogorzelski ponadto specjalizuje się w postępowaniach arbitrażowych. Występował w charakterze pełnomocnika w sprawach z zakresu arbitrażu sportowego i konsumenckiego, a ponadto od 2008 roku zaangażowany jest w charakterze arbitra w zawodach z zakresu międzynarodowego arbitrażu gospodarczego Willem C. VIS Moot Arbitration. Od roku 2014 wystepuje jako head coach. reprezentacji Uniwersytetu Gdańskiego na tychże zawodach. 

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.