Back to Top

"Życie jest podróżą"

Niezmiernie miło jest nam poinformować, iż ukazała się książka "Życie jest podróżą" Fundacji Między Niebem a Ziemią. Autorem jednego z rozdziałów jest Partner Kancelarii Adwokackiej SCBP, adwokat Piotr Bartecki. 

Dochód ze sprzedaży tytułu przeznaczony zostanie na rzecz chorych dzieci pozostających pod opieką Fundacji. 

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z publikacją oraz do wysłuchania audycji "Śniadanie do łóżka" na antenie Radia Chilli Zet, podczas której zostanie przeprowadzona rozmowa na temat akcji.

LIDER ZAUFANIA

Statuetkę wręczono podczas warszawskiej konferencji Future of Law. Podczas konferencji zorganizowanej pod patronatem Ministerstwa Gospodarki przez Law&Partners Fundation dyskutowano o przyszłości rynku usług prawniczych i oczekiwań, jakie wobec prawników ma społeczeństwo.

FUNDACJA "MASZ PRAWO"

Fundacja „Masz Prawo” to niezależna organizacja pozarządowa, która została powołana do życia w celu udzielania porad prawnych i informacji obywatelskiej osobom, które tego potrzebują. Prawnicy z Kancelarii SCBP współpracują z Fundacją i udzielają porad prawnych mieszkańcom Sopotu i okolic.

NAGRODY PROFESJONALIŚCI FORBES'A 2014

Redakcja miesięcznika „Forbes” poprosiła organizacje skupiające przedstawicieli wolnych zawodów z pięciu województw, w tym pomorskiego o wskazanie specjalistów w swoich profesjach. Organizacje wytypowały mecenasa Nicholas Cieslewicza Partner Kancelarii SCBP i nominowały go do nagrody Profesjonaliści Forbsa 2014.