O NAS

Kancelaria Cieslewicz-Bartecki-Partnerzy („SCBP”) to jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się podmiotów branży prawniczej w Polsce. Składa się z wysoce wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, wywodzących się głównie ze środowiska pracowników naukowych Uniwersytetu Gdańskiego. Główna siedziba SCBP mieści się w Sopocie, jednakże za pośrednictwem swoich oddziałów oraz podmiotów współpracujących Kancelaria świadczy pomoc prawną na terenie całego kraju.

W ramach prowadzonej praktyki prawniczej zapewniamy naszym Klientom najwyższy standard obsługi prawnej we wszystkich dziedzinach prawa. W szczególności Kancelaria specjalizuje się w świadczeniu pomocy z zakresu prawa cywilnego, karnego, administracyjnego, ubezpieczeniowego, medycznego oraz ochrony dóbr niematerialnych, w tym prawa własności intelektualnej oraz nowych technologii.

Kancelaria dba o najwyższą jakość oraz zaangażowanie przy świadczeniu pomocy prawnej na rzecz swoich Klientów. Do każdego z nich podchodzi w sposób indywidualny, wykorzystując w najwyższym stopniu będące w jej dyspozycji eksperckie zaplecze merytoryczne.

Jesteśmy członkiem Francuskiej Izby Przemysłowo-Handlowej w Polsce (CCIFP) oraz Brytyjsko Polskiej Izby Handlowej British Polish Chamber of Commerce